• Design & Drill, Ciężarówka do złożenia, Wkrętarka

221.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Mało
Design & Drill, Ciężarówka do złożenia, Wkrętarka dla dzieci, Zestaw edukacyjny
Nauka przez zabawę!
Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Projektuj i wkręcaj z Design & Drill(R) Bolt Buddies , prostą gamą zabawek konstrukcyjnych, która zainspiruje młode umysły i pomoże dzieciom nauczyć się podstaw konstrukcji 3D i ćwiczyć umiejętności motorycznepotrzebne w życiu.Seria zabawekpozwala opanować dzieciom wczesną naukę w zakresie dziedzin STEM - technologii, inżynierii i matematyki.
Zabawka idealna dla dzieci, które uwielbiają wszystko, co wiąże się z ciężarówkami i budownictwem, co można konstruować i budować!
Zbuduj własną ciężarówkę za pomocą Design & Drill Bolt Buddies. Przykręć koła, wkręć śruby, wsadź kierowcę Bolt Buddy i ruszaj w drogę pełną przygód. Użyj przezroczystego plastikowego pojemnika do ładowania i przenoszenia śrub. Następnie unieś ramiona ciężarówki i patrz, jak śruby opadają do jej wnętrza. Figurka Bolt Buddy służy jednocześnie jako śrubokręt i może być używana do skręcania, obracania i montażu komponentów. Elektryczna wkrętarka ma przezroczyste okienko, dzięki czemu dzieci mogą zobaczyć, jak pracują koła zębate.Wnętrze opakowania zamienia się w warsztat serwisowy na wiele godzin pomysłowej, swobodnej zabawy. Zestaw zawiera przyjazną dzieciom zabawkową wkrętarkę, śruby, ciężarówkę z przykręcanymi kołami, plastikowy pojemnik do przewożenia śrub, dwie figurki kierowcę (Bolt Buddy) oraz jego wiernego przyjaciela kotka.
STEM DLA NAJMŁODSZYCH!
Zestawy zabawek od Learning Resources pobudzają wyobraźnię i wprowadzają w świat małej inżynierii i mechaniki. Specjalnie zaprojektowane elementy zaciekawią każde dziecko, pobudzą umysł do pracy oraz pozwolą nabyć nowe umiejętności, takie jak: logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów oraz kreatywność. Wszystkim zestawom zabawek przyświeca idea STEM, która łączy w sobie cztery dziedziny: naukę, technologię, inżynierię i matematykę. Oznacza to, że twój młody naukowiec nauczy się budowania oraz rozwinie wiedzę z zakresu nauk ścisłych.
Szczegółowe informacje o produkcie:
Zestaw zawiera: wkrętarkę, śruby, ciężarówkę, dwie figurki kierowcę (Bolt Buddy) oraz jego wiernego przyjaciela kotka.
Maluchy uczą się podstaw prostej budowy i inżynierii, jednocześnie rozwijając umiejętności motoryczne przy pomocy narzędzi zaprojektowanych specjalnie dla małych rączek.
Zabawka wspiera rozwój wyobraźni przestrzennej, uczy projektowania oraz logicznego myślenia. Czynności takie jak składanie, skręcanie doskonalą zdolności manualne oraz zręcznościowe dziecka, uczą precyzji, a także wspierają koordynację wzrokowo - ruchową.
Świetna aktywność dla dzieci, która pozwala bawić się i uczyć poza klasą, podczas pobytu w domu.
Ekologiczne opakowanie, przyjazne dla środowiska! Nie wyrzucaj pudełka, to część gry! Pakiety Bolt Buddies stają się praktycznymi zestawami do zabawy.
Wkrętarka posiada dwa tryby pracy, wkręcania lub wykręcania śrub - tak jak w prawdziwym urządzeniu.
Wkrętarka wymaga 3 baterii AAA (brak w zestawie).
Wymiary zmontowanej ciężarówki: 31cm długości x 14cm szerokości.
Wymiary opakowania: 19 cm x 31,5 cm x 15 cm.
Kategoria wiekowa: 3+.
Uwaga: Niebezpieczeństwo zadławienia - Małe części.
Wydawnictwo Learning Resources
Grupa wiekowa 3+
Obudowa pudełko
Wymiary 315x190x15 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie. 

Zapraszamy wkrótce!