• GeoSafari Jr. Peryskop

133.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Mało
GeoSafari Jr. Peryskop z podświetleniem LED
Nauka przez zabawę! Od ponad 50 lat Educational Insights pomaga dzieciom uczyć się poprzez zabawę. Firma jest dumna ze współpracy z ekspertami z wielu różnych dziedzin, od naukowców przez nauczycieli po artystów i zapewnia, że ich produkty są bezpieczne i najwyższej jakości.
GeoSafari Jr. to seria zabawek, które pozwalają młodym odkrywcom z zaciekawieniem badać naturę za pomocą kolorowych i funkcjonalnych narzędzi zaprojektowanych specjalnie dla nich. Obserwuj naturę ze swojej tajnej kryjówki! Zerknij na skałę lub drzewo, niezauważony! Obserwacja w ciemności? Włącz lampkę LED, aby szpiegować nocne zwierzęta na swoim podwórku! Ten peryskop ma szerokie pole widzenia, wygodne uchwyty i miękkie gogle z wygodną prowadnicą do umieszczenia małego noska, aby zagwarantować udane oglądanie w dzień i w nocy.
Używaj poziomo lub pionowo, aby widzieć w czterech różnych kierunkach! Szeroki obszar widzenia zaprojektowany został tak, aby ułatwić dzieciom obserwację i maluchy mogły patrzeć dwoma oczami.
Peryskop ma 35 cm, nietłukące się lustra i wbudowane światło LED do oglądania w nocy. Szeroki obszar widzenia dla dwojga oczu. Wygodne uchwyty.
Wymaga 2 baterii AAA (brak w zestawie). Wymiar opakowania: 36 cm x 18 cm x 12 cm.
Kategoria wiekowa: 4+.
Wydawnictwo Learning Resources
Grupa wiekowa 4+
Obudowa pudełko
Wymiary 360x180x120 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie. 

Zapraszamy wkrótce!