• Laboratorium słodyczy! Eksperymenty, Yumology!

130.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Mało
ISBN 0765023029437
Laboratorium Słodyczy! Eksperymenty, Yumology! Zestaw naukowy
Nauka przez zabawę!
Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Laboratorium słodyczy to Yumology! idealny zestaw dla małych kucharzy i łakomczuszków. Pozwól swojemu dziecku zostać małym naukowcem, który stworzy własne jadalne smakołyki. Dzięki elementom z zestawu Yumology! i produktom znalezionym w szafce kuchennej, może zrobić lizaki, lody na patyku, ciastka przekąski, cukierki lub soki całkowicie bez pieczenia. Wszystko czego potrzebujemy to: woda, cukier puder, jogurt, sok owocowy itp. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko odmierza składniki, miksuje, czy zamraża smakołyki, zdobywa wczesne umiejętności naukowe z dziedzin STEM. Zestaw Yumology! zawiera niezbędne narzędzia do pracy w laboratorium słodyczy, m.in. rozdrabniacz, foremkę do lodów na patyku, cylinder z podziałką, zakraplacz, a także 7 przepisów. Wszystkie elementy są łatwe do czyszczenia.
STEM DLA NAJMŁODSZYCH!
Idea STEM łączy w sobie cztery dziedziny: naukę, technologię, inżynierię i matematykę. Przyświeca ona wszystkim zestawom edukacyjnym od Learning Resources, dzięki czemu twój młody naukowiec uczy się budowania, programowania oraz rozwija wiedzę z zakresu nauk ścisłych. Rozpocznijcie przygodę z zabawkami, które uczą poprzez odkrywanie i działanie. Ciekawe eksperymenty i doświadczenia zaciekawią każde dziecko, pobudzą umysł do pracy oraz pozwolą nabyć nowe umiejętności takie jak logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów oraz kreatywność.
Szczegółowe informacje o produkcie:
Zestaw Yumology! wprowadza w świat eksperymentów i doświadczeń.
Rozwija kreatywność, logiczne myślenie oraz umiejętności STEM.
Potrzebne produkty: woda, cukier puder, kawałki czekolady, rozdrobnione owoce, jogurt, sok owocowy itp.
Zestaw zawiera: foremkę do zrobienia 12 lodowych klejnotów, 4 foremki do lodów na patyku z podstawką, zakraplacz, zlewkę, cylinder z podziałką, dwuczęściowy rozdrabniacz.
W zestawie również instrukcja zawierająca 7 słodkich przepisów.
Największy cylinder ma wysokość 22,2 cm.
Wymiary opakowania: 23 cm x 25,5 cm x 11,5 cm.
Kategoria wiekowa: 4+.
Wydawnictwo Learning Resources
Rok wydania 2021
Oprawa pudełko
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie. 

Zapraszamy wkrótce!