• Magic Mixies Magiczny Kocioł niebieski

345.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Mało
Magic Mixies- interaktywny kociołek pełen magii (ponad 50 dźwięków i interakcji)
Świat wyobraźni i marzeń, zamknięty w niesamowitym kociołku! Rozwiń u swojego dziecka wiarę w marzenia i ich spełnianie! Magic Mixies to zabawka, która pozwoli odkryć nowe niezwykłe emocje, towarzyszące magii i zaklęciom. Zaskocz swoje dziecko czymś niespodziewanym! Magiczny kociołek przenosi w beztroski świat zabawy i pozwala dziecku poczuć się jak prawdziwy czarodziej. Użycie zaklęć i dodanie magicznych składników do kociołka sprawi, że do świata przeniknie magiczne stworzenie...a jakie? Przekonajcie się sami!
Magic Mixies jak to działa?
Zaangażuj się w magiczną zabawę wraz z dzieckiem. Czy przypominasz sobie chwile dzieciństwa, gdy jedną z ulubionych zabaw było sporządzanie magicznych eliksirów ze wszystkich, znalezionych produktów? Dziś nie trzeba już szukać składników. Wyczaruj wraz z dzieckiem niezwykły eliksir. Wystarczy umieścić w magicznym kociołku składniki mikstury i zaczekać, aż pojawi się niezwykle prezentująca się, wprowadzająca nastrój magii mgła. Wasza mikstura, złożona z wielu, niezwykłych składników odkryje coś niebywałego! Zajrzyj do środka W naczyniu znajduje się wytwór wyobraźni - wspaniały, pluszowy przyjaciel, który powstał dzięki Tobie! Reaguje na każde dotknięcie magicznej różdżki dzięki czemu zabawa nie ma końca!
Proces czarów przebiega w 6 krokach:
1. Wlewamy eliksir do kociołka (pojawią się magiczne dźwięki)
2. Dodajemy w kolejności, każdy z magicznych składników (6 etapów)
3. Po dodaniu każdego z eliksirów trzykrotnie stukamy w kociołek
4. Nadajemy imię magicznemu przyjacielowi
5. Wypowiadamy tajemne zaklęcie Magic Mixus
6. W kociołku pojawi się mgła, a po chwili ujrzymy wyczarowanego zwierzaka!
Magic Mixie reaguje na zaklęcia rzucane przy pomocy interaktywnej różdżki. Z jego asystą dziecko może rzucać kolejne zaklęcia, a za pomocą kociołka wyczarować kolejne przedmioty (rodzic może wcześniej w tajemnicy umieścić je w specjalnej szkatułce we wnętrzu kociołka).
Do wyboru 2 tryby zabawy: tworzenie Magic Mixie (zabawa przy użyciu mgły) oraz czarowanie i rzucanie zaklęć (zabawa bez mgły).
W zestawie Magic Mixies kryje się:
Złoto-fioletowy kociołek
Interaktywna różdżka
Księga zaklęć (instrukcja)
Magiczne składniki i eliksiry do zaklęć
Zwierzak Magic Mixies w kolorze różowym lub niebieskim
Szkatułka do wyczarowania własnych skarbów
Fiolka z płynem do uzupełniania pojemnika na mgiełkę
Wiek: 5+
Baterie: 3x LR44. Dołączone do zestawu
Jakość
Magic Mixies jest zabawką, zaprojektowaną i wykonaną z użyciem nowoczesnych elementów, pozwalających osiągać spektakularne efekty wprost ze świata magii. Wysokiej klasy komponenty stanowią gwarancję świetnej zabawy każdego dnia.
Bezpieczeństwo
Nowa zabawka Magic Mixies cechuje się zastosowaniem atestowanych materiałów, nie powodujących reakcji alergicznych oraz zagrożenia dla zdrowia dziecka. Dla dzieci od lat 5.
Wygląd
Zabawka dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: różowym i niebieskim. Dziecko chce ją mieć między innymi ze względu na skrywanego słodkiego, pluszowego stworka. Kociołek, różdżka i akcesoria znajdują się w zestawie.
Wydawnictwo TM Toys
Grupa wiekowa 5+
Obudowa pudełko
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie. 

Zapraszamy wkrótce!