• Magnesy, Zestaw Edukacyjny Magnet Movers

105.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Mało
ISBN 0765023092950
Magnesy, Zestaw Edukacyjny 39 szt. - Magnet Movers
Nauka przez zabawę!
Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Zestaw Magnet Movers pozwoli Twojemu dziecku na długie godziny zabawy, dzięki takim elementom jak: różdżka magnetyczna, drążek magnetyczny z dwoma pierścieniami czy magnes sztabkowy z oznaczonymi końcami dodatnim i ujemnym. Do zestawu dołączony jest przewodnik zawierający 10 eksperymentów z magnetyzmem, które pozwolą odkryć dzieciom ciekawe fakty dotyczące otaczającego je świata. Magnesy Magnet Movers rozwijają podstawowe umiejętności z dziedzin STEM.
Zamień pokój dziecka w przestrzeń pełną magicznych doświadczeń z magnesami. Dzięki elementom zestawu Magnet Movers, wzbudzisz naturalną ciekawość dziecka związaną z nauką przedmiotów ścisłych. Mali naukowcy uczą się o przyciąganiu oraz odpychaniu wzajemnym magnesów, testują magnetyzm przedmiotów znajdujących się w gospodarstwie domowym "łowią" spinacze czy zbierają żetony i inne metalowe przedmioty. Dzięki temu: rozwijają umiejętności motoryczne, logiczne myślenie, uczą się o przyczynach i skutkach.
STEM DLA NAJMŁODSZYCH
Idea STEM łączy w sobie cztery dziedziny: naukę, technologię, inżynierię i matematykę. Przyświeca ona wszystkim zestawom edukacyjnym od Learning Resources, dzięki czemu twój młody naukowiec rozwija wiedzę z zakresu nauk ścisłych. Rozpocznijcie przygodę z zabawkami, które uczą poprzez odkrywanie i działanie. Wyjątkowe eksperymenty zaciekawią każde dziecko, pobudzą umysł do pracy oraz pozwolą nabyć nowe umiejętności takie jak: logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów oraz kreatywność.
Szczegółowe informacje o produkcie:
Zestaw złożony z 39 elementów: magnetyczna różdżka, dwa pierścienie magnetyczne, drążek do pierścieni, sznurek, magnes sztabkowy z oznaczonymi końcami dodatnim i ujemnym, dwie kulki magnetyczne, magnes w kształcie podkowy, 30 kolorowych żetonów.
Uczy podstaw magnetyzmu.
Rozwija umiejętności motoryczne oraz logiczne myślenie.
Do zestawu dołączony jest przewodnik zawierający 10 eksperymentów (z dołączonym tłumaczeniem).
Wymiary opakowania: 7 cm x 20 cm x 21 cm.
Kategoria wiekowa: 5+.
Wydawnictwo Learning Resources
Rok wydania 2021
Oprawa pudełko
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie. 

Zapraszamy wkrótce!