• Mały Lekarz. Torba z narzędziami

Brak towaru
113.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Brak towaru
Nauka przez zabawę!
Learning Resources to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, któremu zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Zestaw Małego Lekarza, który rozwija zainteresowania dziecka oraz pomaga maluchom oswoić się z wizytami u lekarza. Pozwala też przygotować się do niesienia pomocy potrzebującym. Zestaw zawiera akcesoria, które są zabawkami i przypominają prawdziwe przyrządy i narzędzia medyczne. Ekspresyjna zabawa wyobraźnią samodzielnie lub w grupie.
Zestaw zawiera 6 narzędzi lekarskich: Winylową Torbę, Stetoskop zabawkę, Strzykawkę zabawkę, Plastikowy plaster z opatrunkiem, Termometr zabawkę i Przyrząd do naśladowania badania słuchu. Mały lekarz może stetoskopem zbadać pacjenta, posłuchać bicia serca, pulsu, czy kaszlu. Przeprowadzić wywiad medyczny, zbadać słuch, zrobić zastrzyk, opatrzyć ranę lub zmierzyć temperaturę. Cały zestaw mieści się w eleganckim pudełku. Wymiary torby: 17 cm x 13 cm.
Wydawnictwo Learning Resources
Grupa wiekowa 2+
Obudowa pudełko
Wymiary 305x230x105 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie. 

Zapraszamy wkrótce!