• Maszyny Proste, Zestaw edukacyjny z ćwiczeniami

168.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Mało
ISBN 0765023028249
Maszyny Proste, Zestaw edukacyjny z ćwiczeniami, 19 szt.
Nauka przez zabawę!
Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Zestaw 6 prostych maszyn, które pokażą dzieciom cuda inżynierii oraz zaangażują i zainspirują je do odkrywania idei STEM. Zestaw do ćwiczeń, pomoże zrozumieć kluczowe pojęcia fizyki, pozwoli przeprowadzić praktyczne badania i znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego wyzwania. Dzieci odkryją takie pojęcia jak: obciążenie, siła, siła nacisku, ruch, przenoszenie ładunku, dźwignia itp. Zestaw zawiera 6 prostych maszyn, dwustronne karty zadań oraz przewodnik zawierający założenia nauki STEM. Idealna zabawa zarówno samemu jak i w grupie.
STEM DLA NAJMŁODSZYCH!
Zestawy zabawek konstrukcyjnych od Learning Resources pobudzają wyobraźnię i wprowadzają w świat małej inżynierii i mechaniki. Precyzyjne mechanizmy zaciekawią każde dziecko, pobudzą umysł do pracy oraz pozwolą nabyć nowe umiejętności, takie jak logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów oraz kreatywność. Wszystkim zestawom zabawek przyświeca idea STEM, która łączy w sobie cztery dziedziny: naukę, technologię, inżynierię i matematykę. Oznacza to, że twój młody naukowiec nauczy się budowania oraz rozwinie wiedzę z zakresu nauk ścisłych.
Szczegółowe informacje o produkcie:
Zestaw składa się z 19 elementów.
Zawiera 6 prostych maszyn budowlanych, w tym: dźwignię składającą się z klina i deski, bloczek, linę z hakiem, wózek z czterema kołami, śrubę Archimedesa oraz 4 ciężarki.
Przewodnik zawierający założenia nauki STEM (z dołączonym tłumaczeniem).
10 kart przedstawiających propozycję zadań budowlanych, przewodnik wprowadzający do eksperymentów (z dołączonym tłumaczeniem).
Naklejki do personalizacji.
Wymiary wózka: 9 cm x 13 cm x 6 cm.
Wymiary opakowania: 7,5 cm x 36 cm x 25,5 cm.
Kategoria wiekowa: 5+.
Uwaga: chronić dzieci przed połknięciem małych elementów.
Wydawnictwo Learning Resources
Rok wydania 2021
Oprawa pudełko
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie. 

Zapraszamy wkrótce!