• Raczkujący Miś Tuptuś VTECH

154.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Mało
Miś Tuptuś nauczy Twoje dziecko raczkowania i stawiania pierwszych kroków! Miś śpiewa piosenki i mówi zdania zachęcające dziecko to aktywności.
Baw się i ucz razem z zabawką Raczkujący Mis tuptuś. Ten słodki miś uwielbia raczkować! Naciśnij przyciski, aby poznać kolory i kształty oraz aby zobaczyć jak miś raczkuje wśród dźwięków melodii i piosenek.
Raczkujący Miś Tuptuś to radosny pluszak, który został stworzony z myślą o dzieciach które raczkują i stawiają pierwsze kroki. Zachęca do podążania za nim.
Posiada cztery kolorowe przyciski: Serce, Kwadrat, Gwiazda oraz Koło.
Uczy kolorów, nazw kształtów oraz wygrywa wesołe piosenki.
Misiowi podczas raczkowania towarzyszy biedronka, która jest podświetlana w trakcie zabawy.
Posiada miękki materiał, który wpływa na rozwój stymulacji dotykowej.
Przełącznik WŁ./WYŁ./Regulacja głośności
Automatyczne wyłączanie w celu ograniczenia zużycia baterii zabawka wyłączy się automatycznie po około 60 sekundach braku aktywności. Zabawkę można włączyć ponownie poprzez naciśnięcie dowolnego przycisku.
UWAGA: Aby Miś Tuptuś poruszał się prawidłowo, połóż zabawkę na twardych powierzchniach (drewno, płytki lub linoleum).
Warianty Zabawy:
Aby włączyć urządzenie należy przesunąć przełącznik WŁ./WYŁ./Regulacja głośności na pozycję Cicho lub Głośno. Usłyszysz wesołe piosenki i dźwięki. Światełko będzie migotać w rytm dźwięków, a miś będzie się poruszał.
Naciśnij przycisk kształtu, aby poznać kolory, kształty oraz posłuchać wesołych melodii. Światełko będzie migotać w rytm dźwięków, a miś będzie się poruszał.
Jeśli nie zostanie podjęta żadna czynność w ciągu 10 sekund, zostaniesz poproszony aby odnaleźć jeden z kolorowych przycisków. Jeśli w ciągu kolejnych 10 sekund nie nastąpi żadna reakcja, usłyszysz zwroty zachęcające do zabawy. Jeżeli przez następne 10 sekund nie nastąpi żadna reakcja, pojawi się krótki dźwięk i zabawka zostanie wyłączona. Zabawkę można włączyć ponownie przez naciśnięcie dowolnego przycisku.
Wymiary misia: ok. 30x26x17 cm
Wymagane baterie: 3xAA (w zestawie baterie testowe)
Zawartość opakowania:
Raczkujący Miś tuptuś marki Vtech
Instrukcja obsługi
Wydawnictwo V-Tech
Grupa wiekowa 6m+
Obudowa pudełko
Wymiary 33x32,3x15 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie. 

Zapraszamy wkrótce!