• Strażak Sam Jupiter Mega Deluxe + 2 figurki

Brak towaru
166.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Brak towaru
Strażak Sam to pełna humoru, ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie.
Tytułowy bohater, strażak Sam, razem ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienny spokój, wielokrotnie urozmaicają zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów. Jego perypetie to spora dawka rodzinnej zabawy.
Jupiter główny pojazd ekipy strażackiej z uwielbianej przez dzieci bajki Strażak Sam. Otwórz drzwi kabiny kierowcy i ruszaj do akcji. W schowkach w boku auta mieści się niezbędny sprzęt strażacki: gaśnice, kask, łopata, kilofy, nożyce do blachy czy łopata oraz rozwijany, czarny wąż strażacki. Profesjonalne wyposażenie rozbudzi autentyczne wrażenia z misji ratowniczej! Wezwanie do akcji, wołaj posiłki przez dołączoną słuchawkę walkie-talkie. Za pomocą specjalnych przycisków uruchomisz realistyczne dźwięki oraz migające światła. Ktoś wzywa pomocy z wysokiego budynku! Łatwo dostaniesz się na różne wysokości, gdyż masz do dyspozycji ruchomy dźwig, który zaprowadzi Cię w górę. Zamocowane na koszu działko wodne pryska prawdziwą wodą!
Wystarczy napełnić nią pojemnik i naciskać na przycisk pompki umieszczony na dachu kabiny. Podczas akcji ratunkowej zachowaj ostrożność i wysuń boczne podpory stabilizujące.
Zawartość zestawu: wóz strażacki Jupiter z dźwigiem, na którym znajduje się armatka wodna pryskająca prawdziwą wodą, 2 figurki Strażaków - Sam i Penny z ruchomymi rękoma, nogami i głową, akcesoria strażackie (2 gaśnice, 3 słupki drogowe, apteczka, łopata, młot, siekierka, kask, 2 krótkofalówki), licencja strażaka do wycięcia z opakowania. Zasilany bateriami: 3 x 1,5V-R03/AAA (dołączone), 3l+
Wydawnictwo Simba
Obudowa pudełko
Wymiary 430x240x170 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie. 

Zapraszamy wkrótce!