• Tang Garden

202.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Mało

Tang Garden to gra w duchu Zen, która zabierze graczy do ery największego rozkwitu imperium Chińskiego. Gracze są inżynierami wezwanymi do zaprojektowania cesarskiego ogrodu. Będą układać kafelki krajobrazu z wodą, roślinami i skałami, tworząc zapierającą dech scenerię. Gracze muszą udekorować ogród za pomocą pawilonów, mostów, roślinności i zwierząt, by wzbudzić zachwyt odwiedzających go postaci. Czy uda ci się wybudować najwspanialszy ogród, jaki widziała ludzkość?
Gracz w swojej turze układa na planszy płytkę ogrodu albo dodaje do niego dekorację. Dzięki swoim działaniom gracze zdobywają monety oraz dokonują postępu na 3 ścieżkach rozwoju: wody, zieleni i kamienia. Gdy osiągną odpowiednie wyniki, będą mogli zaprosić do ogrodu gości: poetów, kupców czy nawet samego cesarza. Każda postać ma inne wymagania, których spełnienie zapewni graczom monety (punkty zwycięstwa).
Gra wyróżnia się piękną oprawą graficzną oraz trójwymiarowymi elementami krajobrazu. Z początku biała plansza stopniowo zapełnia się kolorowymi elementami, co przypomina malowanie obrazu na płótnie. Obcowanie z tą grą, to niezwykła uczta dla zmysłów.

Wiek: 14+
1-4 graczy
40-60 min

Ważne! Gra posiada instrukcję, elementy i pudełko w języku angielskim.

Wydawnictwo Lucky Duck Games Polska
Grupa wiekowa 14+
Obudowa pudełko
Wymiary 325x325x100 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie. 

Zapraszamy wkrótce!