• Warsztat samochodowy z figurką

228.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Mało
Warsztat samochodowy - Bruder 62110
Skala 1:16
Seria bWorld
Zestaw może być wykorzystany w połączeniu z innymi zabawkami Brudera do stworzenia bogatej, kształtującej wyobraźnię dziecka scenerii odzwierciedlającej zdarzenia z dorosłego świata.
Produkt został wyróżniony w prestiżowym konkursie Plus X Award jako najlepsza zabawka roku 2019.
Seria Bworld, to świat zabawy BRUDERa. Składa się z ruchomych figur, zwierząt, akcesoriów, a ostatnio z zestawów tematycznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o kierowcę, jeźdźca, sporty wodne, ambulatorium czy warsztat motocyklowy, produkty Bworld już teraz oferują wiele radości i stanowią idealne uzupełnienie pojazdów.
Dzięki nowemu motywowi zanurzasz się jeszcze głębiej w bruderomanii. Drukowane elementy ścienne z łatwymi w montażu regulowanymi nóżkami nadają zabawie jeszcze większego realizmu, a nowy system półek umożliwi interakcję z załączonymi elementami.
Nowy warsztat samochodowy Bworld jest punktem wyjścia dla dużej liczby pojazdów BRUDER wymagających kontroli. Na platformie o całkowicie regulowanej wysokości, mechanik może sprawdzić pojazdy i natychmiast przetestować hamulce na dołączonym sprzęcie.
W tym zestawie znajduje się również auto BRUDER Roadster, w którym mechanik może wymienić koła. Opakowanie zawiera także koła zapasowe, a dzięki nowemu systemowi wymiany kół w Roadsterze praca ta odbywa się w krótkim czasie.
Wydawnictwo Bruder
Obudowa pudełko
Wymiary 410x250x210 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie. 

Zapraszamy wkrótce!