• Zestaw do konstruowania i projektowania, Domek

101.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Mało
ISBN 0765023828443
Zestaw do konstruowania i projektowania, Domek na Drzewie. 52 szt.
Nauka przez zabawę!
Learning Resources(R) to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Zestaw do samodzielnego budowania domków na drzewie składający się aż z 52 elementów, wśród których znajdują się platformy, liście, słupki, figurka, wiadro, bloczek, drabina i wiele innych. Dziecko zostaje konstruktorem i projektantem. Może na żywo sprawdzić swoje pomysły. Dzieci przeprowadzają praktyczne badania i próby, aby znaleźć optymalne rozwiązanie. Ten niesamowity zestaw do budowania domków na drzewie został specjalnie zaprojektowany tak, aby od najmłodszych lat zachęcać i inspirować dzieci do przedmiotów ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki. Zestaw pomaga najmłodszym zrozumieć podstawowe umiejętności inżynierskie: rozwiązywanie problemów, projektowanie, konstruowanie, a przy tym pozostawia ogromne pole wyobraźni i kreatywności.
STEM DLA NAJMŁODSZYCH
Zestawy zabawek konstrukcyjnych od Learning Resources pobudzają wyobraźnię i wprowadzają w świat małej inżynierii i mechaniki. Precyzyjne mechanizmy zaciekawią każde dziecko, pobudzą umysł do pracy oraz pozwolą nabyć nowe umiejętności takie jak logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów oraz kreatywność. Wszystkim zestawom zabawek przyświeca idea STEM, która łączy w sobie cztery dziedziny: naukę, technologię, inżynierię i matematykę. Oznacza to, że twój młody naukowiec nauczy się budowania oraz rozwinie wiedzę z zakresu nauk ścisłych.
Szczegółowe informacje o produkcie:
Uczy rozwiązywania problemów i podążania za wskazówkami, rozwija zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, relacje przestrzenne, kreatywność.
Zestaw zawiera 52 elementy, w tym: platformy, liście, słupki, figurka, wiadro, bloczek, drabina i wiele innych.
Zawiera polską instrukcję.
Pięć kart przedstawiających propozycję zabaw (z dołączonym tłumaczeniem).
Naklejki do personalizacji.
Wymiary opakowania: 6 cm x 25,5 cm x 25,5 cm.
Kategoria wiekowa: 5+.
Uwaga: chronić dzieci przed połknięciem małych elementów.
Wydawnictwo Learning Resources
Rok wydania 2021
Oprawa pudełko
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep w budowie. 

Zapraszamy wkrótce!